top of page

קורס מאסטרים בצלילה חופשית -

קורס אינטנסיבי בו נעבור תהליך, נתאמן ונלמד במשך כחמישה שבועות על מנת למקסם את הפוטנציאל הקיים בנו כצוללים חופשיים.
ניקח פסק זמן מחיי היומיום הרגילים שלנו ונתמקד אך ורק בצלילה חופשית: נתאמן נכון, נאכל נכון, נישן נכון, וכל זה יביא לשיפור הנוחות והטכניקה שלנו כצוללים חופשיים ולהפוך מחובבים למקצוענים בכל הקשור לתחום.
בעזרת כל אלו נגלה ונשבור שיאים חדשים.

"קורס מאסטרים" הינו תוכנית יחודית ויחידה במינה בארץ ישראל. בעזרת הדרכה צמודה של מדריכי המאסטרים בבית בהספר צלילה חופשית ישראל, תתפר למידותיו של כל צולל חופשי תוכנית אימונים  ספיציפית שתביא את הצולל לרמה הגבוהה ביותר בהתאם ליכולותיו האישיות.

נתמקצע בטכניקות שונות ובכל סגנונות הצלילה החופשית (למעט No limitis) ונרכוש ידע נרחב ונעמיק בתחום הצלילה החופשית כדרך חיים.

קורס זה מותאם לכל צולל אשר סיים את קורס ה ADVANCED FREEDIVER (או כל קורס מקביל מארגון צלילה חופשית בינלאומי אחר), בין אם הוא רוצה להמשיך לקורס מדריכים ולעבוד בתחום ובין אם הוא רוצה להצטרף לצד התחרותי של התחום, או כמו רוב החניכים שלנו שפשוט התאהבו בים ורוצים להיות יותר מקצועיים ולחוות כל אתר צלילה במלואו ללא כל צורך בציוד ולחיות את עולם הצלילה החופשית בכל הרבדים: אימונים, תזונה, נשימה, פעילות גופנית.

עם סיום קורס ה-MASTER FREEDIVER הצולל יקבל תעודת הסמכה בינלאומית ומייל אישי עם גישה אינטרנטית לכול החומר הנלמד בקורס על מנת לשמר את הידע.

מבנה הקורס: 

הקורס מחולק לימים "רטובים" וימים "יבשים". בכל שבוע יהיו 4 ימים רטובים שבהם נצלול ונעבוד במים על טכניקה, סגנונות שונים בצלילה חופשית, השוואת לחצים הצלה ועוד. ביום היבש יתקיימו שיעורי תיאוריה/ תרגולים יבשים ויום אחד בשבוע יוקדש לחופש. בנוסף כל בוקר מתחילים המאסטרים ברוטינת בוקר המיועדת לשיפור היכולות שלהם.

 

אימון בוקר יום יומי:

רוטינה יומית שתשודרג אחת לשבוע בהתאם להתקדמותו של כל צולל הכוללת:

  • מתיחות

  • תרגילי נשימה/ פראניימה

  • תרגילי הגדלת נפח הריאות

  • תרגילי גמישות חזה

  • אימוני השוואת לחצים

  • סיבולת CO2

  • חומצות חלב

  • מדיטציה

  • תרגילי VTO (voluntary tubeal opening)

  • תרגולים מנטאליים 

 

שיעורי מים וסדנאות מיוחדות המותאמים ספיציפית לתוכנית ה MASTER FREEDIVER:

שבוע 1

סדנה יבשה1 - אוריאנטציה: קבלת רויטנה ראשונה ותרגילי VTO, תזונה בסיסית/ חומצית, בחירת אתר צלילה וניהול מערך צלילה במים, היכרות עם המחסן והמועדון, נהלים והכי חשוב: תרגול קשרים באופן נכון (של החבלים והציוד).

שיעורי מים: אדפטציה, ליטוש טכניקה, הארכת זמני הצלילה.

שבוע 2

סדנה יבשה2- תרגולים יבשים: שלבי עצירת נשימה, טבלאות CO2, טבלאות O2, תרגילי שליטה בגלוטיס, הליכות אפנאה (Apnea walks), Apnea squats, apnea push ups, עצירות נשימה מקסימאליות (STA) תרגילי הרפיה.

שיעורי מים: קצב צלילה אופטימאלי, סיבוב נכון, מיני Freefall (נפילה חופשית) טכניקת השוואת לחצים מתקדמת.

שבוע 3

סדנה יבשה3: טכניקות השוואת לחצים מתקדמות, EQ TOOL, mouth fill.

שיעורי מים: קצב צלילה אופטימאלי, Freefall, סיבוב נכון, צלילות דינאמיות (DYN), צלילות עומק, צלילות FRC

שבוע 4

סדנה יבשה 4- איבטוח והצלה מתקדמים: למידה מעמיקה על כל נושאר הבטיחות בצלילה חופשית, היפוקסיה, תרגולות חירום ביחיד ובצוות.

שיעורי מים: איבטוח והצלה מתקדמים מעשי, הצלה מ20 מטר, תרגול משקל משתנה, STATIC APNEA COACHING, צלילות דינאמיות, צלילות FRC, צלילות עומק.

שבוע 5

סדנה יבשה5- תנועה ונשימה: יוגה, פרנאימה וגמישות בית חזה למתקדמים, סדנאת ווים הוף Wim Hoff

שיעורי מים: צלילות עומק מקסימאליות, CNF (צלילה ללא עזרים), תרגול mouth fill, צלילות RV. 

 

עומק מקסימלי: קרקעית הים האדום.

משך קורס: בין חמישה לשישה שבועות.

עלות: 6000 ש"ח.

*המחיר כולל: ליווי מקצועי אישי של מייסדי בית הספר אדם ואריאל, ביטוח,תעודת הסמכה,חומר לימודי, חולצה, EQ TOOL, הסעה לאתרי הצלילה וצילום סטילס ווידיאו שלכם מהקורס!

*כל מאסטר צריך להצטייד בציוד אישי משלו

*אין תאריכי הרשמה ספציפיים עבור הקורס וניתן להתחיל אותו בכל עת. יש אפשרות לעשות שבועיים ראשונים מהקורס ולסיים אותו בעתיד (חצי קורס).

דרישות מקדימות:

תעודת ADVANCED FREEDIVER של APNEA TOTAL או תעודה מקבילה מארגון צלילה חופשית אחר.

bottom of page